Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Obľúbený relaxačný pobyt SPA - AQUAPARK v kúpeľoch Turčianske Teplice

Výborný pobyt SPA & AQUAPARK pre všetkých, ktorí si chcú dopriať pár dní v areáli vodnej zábavy a relaxu. Pobyt v kúpeľoch Turčianske Teplice v hoteli Veľká Fatra**** alebo Aqua** s polpenziou.
 
 

Popis ponuky

Vzhľadom na prijaté opatrenia pre zastavenie šírenia Covid 19 momentálne nie je možné absolvovať pobyt SPA & AQUAPARK.

"Zlaté" kúpele Turčianske Teplice sa nachádzajú v južnej časti Turca, v srdci Slovenska, priamo na prameni termálnej minerálnej vody v nadmorskej výške 518 m.n.m. medzi mestami Žilina a Banská Bystrica. V kúpeľoch sa liečia choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby pohybového ústrojenstva, onkologické choroby, nervové choroby, ženské choroby a niektoré choroby z povolania.

V cene máte 3-hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU (na každé prenocovanie) a voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín. Areál leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta, v blízkosti hotela.

fatra5

 

Liečebný Hotel Veľká Fatra**** je situovaný na kúpeľnej kolonáde, priamo v centre mesta. Komfortné ubytovanie a bohatá ponuka poskytovaných služieb, ktoré sú vrátane liečebných procedúr dostupné "suchou nohou" . Priamo v hoteli sa nachádza aj termálny bazén s liečivou vodou.  V hoteli sa nachádzajú 2 jedálne, lobby bar, kaviareň, výťah, detský kútik, posilňovňa. Ponúka množstvo služieb ako kaderníctvo, solárium, kozmetika, stráženie detí, a samozrejme nespočetné množstvo wellness a liečebných procedúr.

Hotel poskytuje ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách a apartmánoch aj pre tých najnáročnejších klientov. Všetky izby sú vybavené kúpeĺňou / WC, TV so satelitom, rádiom, telefónom,minibarom a internetom, k dispozícii je župan. Väčšina izieb má balkón. Izby sú po rekonštrukcii, moderné, elegantné, s možnosťou prístelky.

 

aqua1

 

Liečebný dom Aqua** je situovaný na kúpeľnej kolonáde, priamo v centre mesta. Hotel poskytuje ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách. Je to prakticky zariadený liečebný dom v tichej časti Turčianskych Teplíc, len 50 m od SPA & AQUAPARKU, určený pre ekonomicky výhodné ubytovanie. Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, balkón (väčšina izieb), minibar, TV, SAT, rádio, internet - WiFi. Stravovanie i balneoterapia prebieha v liečebnom dome Veľká Fatra***, vzdialenom 200 m. Aquapark je vzdialený len 50m.

 

fatra2

 

Okrem bazénov a aquaparku si v kúpeľoch môžete dopriať procedúry ako vodoliečba, termoterapia, liečba zlatom, masáže, fyzioterapia, sauna, ale aj niekoľko špeciálnych procedúr spojených s inhaláciou či využitím liečivých účinkov kysličníka uhličitého.

Opatrenia Covid-19:

 • Testovanie všetkých klientov nastupujúcich na pobyt od 5. 10. 2020 - hodnotu spoluúčasti za vykonaný rýchlotest klient hradí pri nástupe na pobyt nasledovne: 
  klienti s dĺžkou pobytu na 14 a viac nocí: 5 € / osoba
  klienti s dĺžkou pobytu do 13 nocí vrátane: 10 € / osoba
 • Bez vykonania testu s negatívnym výsledkom nie je možné ubytovať klienta na pobyt
 • Klient je povinný sa pri nástupe preukázať dostatočným počtom rúšok ktoré bude mať počas pobytu(min. 5ks).
 • Každý hosť, v období pandémie musí vyplniť a podpísať čestné prehlásenie. Pri nástupe mu bude zmeraná telesná teplota.
 • Počas celého pobytu príde ubytovaný hosť v LD do kontaktu iba so zamestnancami testovanými na COVID-19 s negatívnym výsledkom čím zabezpečujeme vysoký stupeň bezpečnosti.
 • Vstup do liečebných domov je povolený len ubytovaným hosťom, sprevádzanie rodinnými príslušníkmi počas nástupu na pobyt je zakázané.
 • Po celý čas pobytu je nutné dodržiavať odstup 2 metre v zmysle Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ďalej len ÚVZ SR) pri ohrození verejného zdravia č. OLP/4738/2020 z dňa 11.6.2020.
 • Pohyb v spoločných a verejných priestoroch je povolený len s prekrytím horných dýchacích ciest (respirátor, rúško, šatka, šál) v zmysle Opatrenia ÚVZ SR pri ohrození verejného zdravia č. OLP/4738/2020 z dňa 11.6.2020.
 • Príjem pacientov prebieha v jednotlivých liečebných domoch. Prosíme hostí, aby mali vyplnené Čestné prehlásenie, ktoré je uvedené v prílohe. Tým sa urýchli check in pri nástupe na pobyt.
 • Všetky liečebné procedúry sú poskytované štandardne za zvýšených hygienických opatrení.
 • Spa&Aquapark je otvorený pre ubytovaných klientov kúpeľov od 10:00 – 16:30 hod s vylúčením verejnosti.
 • Vo všetkých priestoroch boli zvýšené hygienické opatrenia: kontrola dezinfekcie rúk pri všetkých vchodoch do ubytovacích zariadení a v spoločných priestoroch, dezinfekcia spoločných priestorov.
 • Všetky osoby, ktoré od 18. septembra 2020 od 9.00 hod. vstúpia na územie Slovenskej republiky z Českej republiky, alebo ktoré počas predchádzajúcich 14 dní navštívili výlučne krajiny Európskej únie ktoré nie sú uvedené v prílohe opatrenia RÚVZ vydaného 17.9.2020, sú povinné ísť do izolácie v domácom prostredí do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19. V prípade, že negatívny výsledok RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 neobdržia a priebeh izolácie v domácom prostredí je bezpríznakový, táto sa končí dňom dovŕšenia jej 10. dňa. Tieto osoby sú povinné počas svojho pobytu na území Slovenskej republiky byť schopné sa preukázať potvrdením o hore uvedenej registrácii príslušníkom Policajného zboru Slovenskej republiky.
  Alternatívne, k hore uvedeným povinnostiam registrácie a izolácie v domácom prostredí musia byť tieto osoby schopné po vstupe na územie Slovenskej republiky preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 vykonaným v laboratóriách mimo územia Slovenskej republiky, nie starším ako 72 hodín.

Ako si rezervovať pobyt?

 • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť"
 • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
 • EMAILOM na rezervacie@cnd.sk, alebo si požiadavku na rezerváciu zadajte cez kalendárik priamo v ponuke, konečná rezervácia musí byť potvrdená emailom. V záväznej rezervácii uveďte: Mená účastníkov pobytu, počet osôb, termín, tel. kontakt a poukaz.
 • DOPLATKY sa hradia na číslo účtu CND Travel: SK03 0200 0000 0039 9996 7359, SWIFT/BIC: SUBASKBX. Pre platby v CZK: 2401486127/2010 - Fio Banka. Uveďte, prosím rovnaký variabilný symbol ako pri nákupe poukazu.

DOPLATKY a informácie:

 •  V prípade záujmu o pobyt pre 1 osobu - cena pobytu - polovica z kupónu + doplatok za neobsadené lôžko 17€ / noc v LD Aqua alebo 33 € v LD Veľká Fatra (alebo jednolôžková izba podľa dostupnosti), kontaktujte nás a zašleme Vám cenovú ponuku a pokyny k platbe.
 • Pobytová taxa 1 € / os.  / noc a kúpeľný poplatok 0,45 € na osobu a noc (platí sa pri príchode - na recepcii)
 • Vyšetrenia, medikamentózna liečba a liečebné procedúry nad rámec pobytu nie sú zahrnuté v cene pobytu a môžu byt dokúpené podla platného cenníka. Procedúry sa neposkytujú v nedeľu a počas štátnych sviatkov.
 • Jednorazový poplatok za každú zmenu pridelenej izby z podnetu klienta pri požiadavke uplatnenej na mieste je 20 € v LD Aqua a 50 € v LD Veľká Fatra
 • Doplatok za apartmán je 50 € na izbu a noc v LD Veľká Fatra k cene v 2-lôžkovej izbe
 • V prípade pobytov s polpenziou je možné doplatiť si plnú penziu dospelá osoba 7 € / obed
 • DOPLATKY ZA DETI:
 • Dieťa do 3,99 rokov bez nároku na lôžko a prístelku ZDARMA
 • Dieťa 4 - 10r. pobyt na prístelke ZDARMA, 11-15r. na prístelke 33 €/noc v LD Veľká Fatra a 28 €/noc v LD Aqua
 • Dieťa 4 - 10r. v 2-lôžkovej izbe v LD Veľká Fatra 33 €/noc, 11-15r. 45 €/noc
 • Dieťa 4 - 10r. v 2-lôžkovej izbe v LD Aqua 21 €/noc, 11-15r. 32 €/noc
 • Dieťa do 10 rokov (na prístelke/lôžku) má rozsah stravy podľa stravy rodiča, v prípade plnej penzie bez doplatku do plnej penzie.
 • Dieťa od 11-15 r. (na prístelke/lôžku) má prispôsobený rozsah stravy k strave rodiča, v prípade plnej penzie s doplatkom do plnej penzie 3,50 €.
 • Platí pre pobyt od 14 nocí - Zľava 20% za skorý nákup - pobyt musí byť objednaný a uhradený v 100% výške  najneskôr 2 mesiace pred nástupom na pobyt.
 • Doplatok za rýchlotest na COVID 19 na recepcií:
  klienti s dĺžkou pobytu na 14 a viac nocí: 5 € / osoba
  klienti s dĺžkou pobytu do 13 nocí vrátane: 10 € / osoba
 
Vyberte si variant ponuky
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua   
Doprava: individuálna
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 2 noci pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua   
Doprava: individuálna
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua   
Doprava: individuálna
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua    
Doprava: individuálna
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua    
Doprava: individuálna
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra   
Doprava: individuálna
Dôležité informácie

Relaxačný pobyt podľa výberu z variantov

 • Ubytovanie v areáli kúpeľov Turčianske Teplice
 • Polpenziu (raňajky formou švédskych stolov, večera formou švédskych stolov alebo výberom z 3 menu)
 • 3-hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU (na každé prenocovanie)
 • Voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín
 • WiFi pripojenie na internet

Na ponuku sa vzťahujú aj VOP Slovenských liečebných kúpeľov Turčianske Teplice, a.s.

 

Platnosť poukazu
Skončila pred 6 mesiacmi (23.12.2020)

Obsadenosť aktualizovaná:

Dôležité informácie
Neprehliadnite
 • Pobyt SPA & AQUAPARK v kúpeľoch Turčianske Teplice s polpenziou
 • Pobyt je možný v období od 02.01. do 23.12.2020 - Rezervácia vopred podľa dostupnosti
 • Nástup na pobyt pri polpenzii začína večerou po 14.00 hod., pri plnej penzii obedom po 13.00 hod., obed sa podáva od 11.30 do 13.30 hod.
 • Odhlásenie sa z pobytu do 10:00 hod., pobyt končí raňajkami
 • Dieťa do 3,99 rokov zdarma bez nároku na lôžko
 • Dieťa 4 - 10 r. pobyt na prístelke ZDARMA
 • Wifi pripojenie na internet
 • Parkovanie a parkovacie miesto v garáži za poplatok podľa platného cenníka kúpeľov
 • Domáce zvieratko - pobyt nie je možný
 • Pobytová taxa 1€ /os. /noc (na recepcii)
 • Doplatok za rýchlotest na COVID 19 na recepcií:
  klienti s dĺžkou pobytu na 14 a viac nocí: 5 € / osoba
  klienti s dĺžkou pobytu do 13 nocí vrátane: 10 € / osoba
 • Doplatky sa hradia na číslo účtu CND Travel: SK03 0200 0000 0039 9996 7359, SWIFT/BIC: SUBASKBX. Pre platby v CZK: 2401486127/2010- Fio Banka. Uveďte, rovnaký variabilný symbol ako pri nákupe poukazu.
 • Doplatky sú uvedené na konci v texte ponuky.
 • REZERVÁCIA POBYTU - emailom na rezervacie@cnd.sk, alebo si požiadavku na rezerváciu zadajte cez kalendárik priamo v ponuke, konečná rezervácia musí byť potvrdená emailom. V záväznej rezervácii uveďte: Mená účastníkov pobytu, počet osôb, termín, tel. kontakt a poukaz.
Varianty
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua za 106 €2740 Kč
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra za 158 €4085 Kč
Pobyt na 2 noci pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra za 202 €5222 Kč
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra za 304 €7859 Kč
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua za 212 €5481 Kč
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra za 316 €8169 Kč
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua za 318 €8221 Kč
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra za 474 €12254 Kč
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua za 424 €10961 Kč
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra za 632 €16339 Kč
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua za 470 €12151 Kč
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra za 690 €17838 Kč
 
Rezervácia pobytu (zájazdu)
CND Travel s.r.o.
Štefánikova 47, Bratislava
Kontakt: cestovná agentúra
Telefón: +421 948 885 912
 
Overiť dostupnosť

 

Náš tip

 

Využite   pobyt   cez  

REKREAČNÝ  POUKAZ

Vyberte si pobyt min. od 2 nocí na území SR.
Zamestnávateľ Vám preplatí 55% z ceny pobytu, max. 275 € / rok.
Po uhradení objednávky zašlite údaje a vystavíme Vám doklad.
V prípade otázok nás kontaktujte

 

Hodnotenia

4,9 /5 Vynikajúce
Počet hodnotení: 16 Hodnotiť môžu iba klienti tohoto zariadenia (dodávateľa)
maria.mojzisova61 (03.09.2020) 5/5
kúpele Trenčianske Teplice - hotel Pax
Boli sme veľmi spokojní s prístupom CND Travel. Pobyt sa nám páčil, všetko bolo podľa našich predstáv. Odporúčame všetkým.
vlasta.pastierova (28.08.2020) 5/5
Kúpele Piešťany - hotel Splendid Ensana Spa
Maximálna spokojnosť, na každý môj dotaz bola rýchla a ústretová reakcia.Určite služby spoločnosti využijem aj v budúcnosti. Pobyt zodpovedal ponuke a boli sme nadmieru spokojní.
janka.matkova (27.08.2020) 5/5
kúpele Lúčky
Pekné prostredie, milý personál, perfektný oddych :-)
evaeva (31.03.2020) 5/5
hotel Termál Vyhne
vsetko prebehlo v poriadku, rychle vybavenie, ochotny personal
cirakova (13.03.2020) 5/5
Hotel Bešeňová
danica1313 (02.12.2019) 5/5
Kúpele Turčianske Teplice - Spa&Aquapark - Liečebný dom Aqua**
Keďže to bola naša prvá skúsenosť s pobytom v kúpeľoch, sme nadšení. Páčilo sa nám ubytovanie, napriek tomu, že sme nebývali v 4-hviezdičkovom hoteli, ale personál, strava, prístup odborníkov, služby, boli na vysokej úrovni. Taktiež komunikácia s CND Travel s.r.o. bola z ich strany veľmi profesionálna. Ďakujeme a prajeme ešte veľa spokojných rekreantov.
skszkan (21.11.2019) 5/5
jana.dudova (14.10.2019) 5/5
Spa Aphrodite Rajecké Teplice
Veľká spokojnosť, určite doporučím priateľom, žiadne starosti pri ubytovaní ktoré bolo úžasné, pripravené tlačivá na procedúry, proste všetko bolo ako má byť. Srdečne ďakujem.
z.stubnova (23.09.2019) 5/5
andrej.molnar (19.09.2019) 5/5
Hotel Sorea Lubovňa
Boli sme spokojni s pobytom, ubytovanie, strava vsetky sluzby boli na dobrej urovni. Dakujeme.
miselinkam (07.09.2019) 5/5
maria.horvathova.v (04.09.2019) 5/5
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.
Spokojnosť so všetkými službami. Ďakujeme. Tešíme sa ďalší pobyt :)
tgmitter (13.08.2019) 5/5
nadak62 (14.06.2019) 5/5
Spa Aphrodite Rajecké Teplice
S pobytom sme boli absolútne spokojní, krásne prostredie, príjemný a ústretový personál, čistota a výborná strava.
mirus.mm (27.08.2020) 4/5
marianna.kokoskova (15.03.2020) 4/5
Ponuka v kocke:
 • Pobyt SPA & AQUAPARK v kúpeľoch Turčianske Teplice s polpenziou
 • Pobyt je možný v období od 02.01. do 23.12.2020 - Rezervácia vopred podľa dostupnosti
 • Nástup na pobyt pri polpenzii začína večerou po 14.00 hod., pri plnej penzii obedom po 13.00 hod., obed sa podáva od 11.30 do 13.30 hod.
 • Odhlásenie sa z pobytu do 10:00 hod., pobyt končí raňajkami
 • Dieťa do 3,99 rokov zdarma bez nároku na lôžko
 • Dieťa 4 - 10 r. pobyt na prístelke ZDARMA
 • Wifi pripojenie na internet
 • Parkovanie a parkovacie miesto v garáži za poplatok podľa platného cenníka kúpeľov
 • Domáce zvieratko - pobyt nie je možný
 • Pobytová taxa 1€ /os. /noc (na recepcii)
 • Doplatok za rýchlotest na COVID 19 na recepcií:
  klienti s dĺžkou pobytu na 14 a viac nocí: 5 € / osoba
  klienti s dĺžkou pobytu do 13 nocí vrátane: 10 € / osoba
 • Doplatky sa hradia na číslo účtu CND Travel: SK03 0200 0000 0039 9996 7359, SWIFT/BIC: SUBASKBX. Pre platby v CZK: 2401486127/2010- Fio Banka. Uveďte, rovnaký variabilný symbol ako pri nákupe poukazu.
 • Doplatky sú uvedené na konci v texte ponuky.
 • REZERVÁCIA POBYTU - emailom na rezervacie@cnd.sk, alebo si požiadavku na rezerváciu zadajte cez kalendárik priamo v ponuke, konečná rezervácia musí byť potvrdená emailom. V záväznej rezervácii uveďte: Mená účastníkov pobytu, počet osôb, termín, tel. kontakt a poukaz.
od 106 €2740 Kč
kúpiť
Poukaz platí do: 23.12.2020

Vyberte si variant ponuky

Spolu

Cena za 1 poukaz

Variant 1
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua
Variant 2
Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra
Variant 3
Pobyt na 2 noci pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra
Variant 4
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD 3* Veľká Fatra
Variant 5
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua
Variant 6
Pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra
Variant 7
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua
Variant 8
Pobyt na 3 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra
Variant 9
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua
Variant 10
Pobyt na 4 noci pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra
Variant 11
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Aqua
Variant 12
Pobyt na 5 nocí pre 2 osoby s polpenziou v LD Veľká Fatra

Ďalšie varianty:

12

Novinky na e-mail

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účely zasielania noviniek

Pozrite si aj: