Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Zviditeľnite Váš hotel, penzión, zájazdy na obľúbenom cestovateľskom portáli CND Travel (www.CenyNaDne.sk)

 

Čo prináša cestovateľský portál CND Travel?

Portál cestovnej agentúry CND Travel CenyNaDne.sk je cestovateľský portál, ktorý už od roku 2011 ponúka širokej verejnosti výhodné cestovateľské ponuky, najmä pobytové balíčky a zájazdy. Výhodou tohoto spôsobu oslovenia zákazníkov sú pre ubytovacie zariadenia a cestovné kancelárie minimálne náklady a vysoká efektivita. Ubytovacie zariadenie, alebo CK týmto spôsobom usporí svoje náklady na reklamu a bez rizika získa množstvo nových zákazníkov.

Aká je úspešnosť predaja?

Predaj závisí od atraktívnosti ponuky, ubytovacej kapacity, obsadenosti a samozrejme aj od kvalitnej súčinnosti zo strany ubytovacieho zariadenia alebo cestovnej kancelárie. V prípade dobrej predajnosti ponuky, vie portál platenými cielenými kampaňami výrazne zvýšiť počet oslovených klientov a predaje tak narastú geometrickým radom.

Koľko platím za prezentáciu na portáli CND Travel (www.CenyNaDne.sk)?

Za túto službu neplatíte nič, my spropagujeme a zviditeľníme Vaše ubytovacie zariadenie alebo zájazdy bezplatne na internete, zároveň Vám prinesieme aj nových zákazníkov na vaše webové stránky. U ubytovacích zariadení je bežné, že z reklamy na CenyNaDne sa im ozývajú napr. skupiny, firmy, školy. Takto potom úplne zdarma získavajú skupinové objednávky napr. na teambuildingy, školy v prírode, oslavy a podobne. Náš portál ako sprostredkovateľ si berie províziu iba z predaja. Ubytovacie zariadenia môžu poskytnúť NETTO ceny svojich balíčkov, ktoré si portál navýši o svoju maržu. Dopredu nič neplatíte, nič neriskujete. My si účtujeme províziu až po predaji a to z predaných poukazov.

 

Do kedy sú platné poukazy?

Platnosť poukazu (kupónu), t.j. obdobie v ktorom si ho môžu zákazníci u Vás uplatniť, si určujte Vy ako poskytovateľ ponuky. Takisto si určujete termíny, v ktorých nie je možné poukaz čerpať, prípadne v ktorých klienti doplácajú napr. sezónny príplatok priamo na mieste.

Ako si držitelia poukazov rezervujú svoj pobyt alebo zájazd?

Zákazníci si rezervujú pobyt najčastejšie e-mailom, alebo aj priamo cez náš rezervačný systém  - cez kalendárik v ponuke. Záleží na Vás aké formy uprednostňujete. Pri objednaní Vám zákazníci nahlásia číslo a kód poukazu, alebo ho vyplnia pri objednávke cez internet a pri čerpaní služieb tento poukaz (kupón) použijú ako platidlo. Služby mimo rámec poukazu si zákazníci doplácajú zvlášť. V niektorých prípadoch je možná aj rezervácia ONLINE, keď je náš systém prepojený priamo s rezervačným systémom hotela.

Ako postupovať ak mám záujem o prezentáciu ubytovacieho zariadenia alebo CK na  www.CenyNaDne.sk?

Pripravte si zaujímavú ponuku, o ktorej si myslíte, že by mohla klientov zaujať. Pošlite nám ju e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 903 286838

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme so zostavením pobytových balíčkov.