Zviditeľnite Váš hotel, penzión, zájazdy na obľúbenom cestovateľskom portáli CND Travel (www.cnd.sk)

 

Čo prináša cestovateľský portál CND Travel?

Portál cestovnej agentúry CND Travel cnd.sk je cestovateľský portál, ktorý už od roku 2011 ponúka širokej verejnosti výhodné cestovateľské ponuky, najmä pobytové balíčky a zájazdy. Výhodou tohoto spôsobu oslovenia zákazníkov sú pre ubytovacie zariadenia a cestovné kancelárie minimálne náklady a vysoká efektivita. Ubytovacie zariadenie, alebo CK týmto spôsobom usporí svoje náklady na reklamu a bez rizika získa množstvo nových zákazníkov.

Aká je úspešnosť predaja?

Predaj závisí od atraktívnosti ponuky, ubytovacej kapacity, obsadenosti a samozrejme aj od kvalitnej súčinnosti zo strany ubytovacieho zariadenia alebo cestovnej kancelárie. V prípade dobrej predajnosti ponuky, vie portál platenými cielenými kampaňami výrazne zvýšiť počet oslovených klientov a predaje tak narastú geometrickým radom.

Do kedy sú platné poukazy?

Platnosť poukazu, t.j. obdobie v ktorom si ho môžu zákazníci u Vás uplatniť, si určujte Vy ako poskytovateľ ponuky. Takisto si určujete termíny, v ktorých nie je možné poukaz čerpať, prípadne v ktorých klienti doplácajú napr. sezónny príplatok priamo na mieste.

Ako si držitelia poukazov rezervujú svoj pobyt alebo zájazd?

Zákazníci si rezervujú pobyt najčastejšie e-mailom, alebo aj priamo cez náš rezervačný systém  - cez kalendárik v ponuke. Záleží na Vás aké formy uprednostňujete. Služby mimo rámec poukazu si zákazníci doplácajú zvlášť. V niektorých prípadoch je možná aj rezervácia ONLINE, keď je náš systém prepojený priamo s rezervačným systémom hotela.

Ako postupovať ak mám záujem o prezentáciu ubytovacieho zariadenia alebo CK na  www.cnd.sk?

Pripravte si zaujímavú ponuku, o ktorej si myslíte, že by mohla klientov zaujať. Pošlite nám ju e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 948 885912

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme so zostavením pobytových balíčkov.